دهكده لوازم ارايشي دهكده لوازم ارايشي .

دهكده لوازم ارايشي

شايسته ترين روش هاي نگهداري پوست


شايسته ترين روش هاي نگهداري پوست

كانسيلر چيست
اصول حفظ از پوست چهره در خانه به طور تحت مي‌باشد، دقت بدين نكات به شما ياري مي نمايد تا همانند بازيگران پوستي روشن داشته باشيد:

نگهداري پوست در قبال اشعه خورشيد: از كرم‌ هاي ضد آفتاب با دستكم spf هاي 15و 30 به كار گيري نماييد. زيرا اشعه خورشيد در فصل زمستان ميتواند بسيار مخرب باشد. اين خلل بخصوص در روزهاي برفي به جهت منعكس شدن نور و روشنايي بر پوست ارتقاء مييابد. در حالتي‌كه قابليت استعمال از هر دو فرآورده مرطوب كننده و ضد آفتاب به طور مستقل برايتان اختلال ميباشد مي توانيد از يك كرم مرطوب كننده كه دارنده ضد آفتاب ميباشد استعمال فرماييد. چرا استعمال از ضدآفتاب در كليه فصول سال مهم ميباشد؟ متخصصين پوست مدام تاكيد دارا هستند كه مسلما از كرم ضد آفتاب استعمال كنيم. چرا اين همگي تاكيد براي استعمال از كرم ضد آفتاب موجود هست؟ زيرا اولي دليل پيري و زخم هاي پوستي، فروغ خورشيد ميباشد زيرا در معرض بدون واسطه نور و روشنايي خورشيد قرار دريافت كردن قادر است منجر چين وچروك فيس و ايجاد لكه‏ هاي رنگي پررنگ و سرطان‌ پوست شود.
شستشوي رخ: شستشوي با تميز كننده فيس در دو نوبت صبح و شب يك قدم حياتي در زيبايي و سالم پوست ميباشد كه دقت به آن بسيار مهم و ضروري ميباشد.
تطهير پوست: مهم‌ترين فرمان در محافظت پوست، پاك سازي عصر اي آن ميباشد. اين دستور منجر از ميان رفتن سلولهاي شاخي و مرده سطح پوست گرديده همينطور آلودگي‌هاي سطحي، دانه‌هاي سرسياه را از سطح پوست برداشته و مواد معدني و اكسيژن ‌دار را به سطح پوست مي‌رساند. همچنين با ارتقاء ساخت كلاژن سازي، سبب جوانسازي، شادابي و تازگي پوست مي شود.
تندرست تن: روش تندرست معاش كردن را بياموزيم، چپونه؟ با عدم مصرف دخانيات، به كارگيري از رژيم غذايي سلامت و مصرف ميوه‌ها و صيفي جات نو، سالاد، مصرف آب فراوان در حين روز و ورزش. پيشگيري از استرس و هيجانات روحي، اجتناب از معدود كردن يا اين كه زياد كردن وزن و عدم به كارگيري از مواد قندي و غذاهاي چرب.
ساعت و معيار خواب مطلوب: دقت به تاثير ساعت‌ها خواب شبانه در مراقبت سالم و شادابي پوست مهم ميباشد. درين ساعت سلولهاي پوست بي وقفه كار مينمايند و آغاز به سم زدايي ميكنند. بخصوص در ساعتهاي 2 تا 3 صبح كه در خواب عميقي مي باشيد، كار سم زدايي ارتقاء مي يابد. پس شبها به موقع بخوابيد تا صبح پوستي روشن داشته باشيد. شايسته ترين روزگار براي احيا و شل شدن پوست رعايت ساعتها خواب شبانه ميباشد.
نگهداري هاي شبانه پوست: صد رد صد گذشته از خواب رخ خويش را تماما از آلودگيهاي دور و اطراف و آرايش و پيرايش روزمره تميز فرمائيد و از كرم بدور ديده به كارگيري فرماييد. با توليدات آبرسان مطلوب، پوستتان را آبرساني و مرطوب نگه داريد اين عمل منجر رجوع رطوبت از دست رفته چهره در حين روز مي‌گردد و در هنگام خواب خواص ارتجاعي پوست مراقبت مي‌گردد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۷:۴۸ توسط:حقيقي موضوع: نظرات (0)

مواد آرايشي و مشكلات آرايشي استعمال از آنان


مواد آرايشي و مشكلات آرايشي استعمال از آنان
رژ لب مات هيچ زمان

كانسيلر چيست 

رژ لب هاي مات تنها براي خانم هاي برنا تا گذشته از 30 سال قادر است تعيين قابل قبولي باشد ولي براي خانم هايي كه سال هاست با اين عدد خداحافظي كرده اند، بهتر ميباشد از رژلب هاي پر‌نور و يه خرده درخشان استعمال شود. رژ لب مات منجر مي‌شود چين هاي روي لب اضافه به ديده به خاطر و در سود چين هاي به دور لب هم خودي نشان بدهند. پس براي اينكه هم چين هاي روي لب را بپوشانيد و هم چين هاي به دور لب را كمتر ملاحظه كنيد، رژ لب بالايي را از رنگ پر‌نور و لب پاييني را از رنگ تيره گزينش نماييد و با يك پر‌نور كننده راءس لب را پر‌نور نمائيد. اين طوري هم لب ها زيباتر و پر رنگ خيس مي گردند وهم شما برنا مي‌مانيد.

سياه كاري نكنيد

پهناور ترين نادرست درآرايش لب ها به كارگيري از خط لب هاي تيره ميباشد؛ براي مثالً استعمال از خط لب قهوه اي تيره براي رژهاي كالباسي و صورتي و رنگ هاي سياه و دودي براي رژهاي قرمز‌رنگ و سرخابي. خطوط تيره به دور لب منجر مي گردد خط و خطوط طبيعي بدور لب بيش تر از قبل برجسته شود و به ديده بيايد و در فيض سن شمارا فراتر چيره شود. حواستان به حد و اندازه خط لب هم باشد. صرفا بدور لب را خط بكشيد؛ خطي نازك و محو. هر چه خط لب پهن خيس و پر رنگ خيس باشد سن شما‌را طولاني تر بالا ميبرد. اختلاف في مابين رنگ خط لب و رژ لب بايستي يك يا اين كه دو جايگاه باشد.

چشمتان را تابلو نكنيد

براي پيرايش ديده ها از چندين رنگ استعمال نكنيد. هر چه پيرايش ديده معمولي خيس و طبيعي خيس باشد، برنا خيس به لحاظ مي رسيد. در ريمل زدن هم اغراق نكنيد. هر چه مژه ها كلفت و جمع اي شوند به بالا بردن سن شما و جلوه دادن به چروك هاي به دور ديده ياري مي‌كنند. حواستان به ابروهايتان هم باشد. در شرايطي كه ابروي تان به خودكار يا اين كه سايه احتياج داراست، بدون شكً از به عبارتي رنگ براي پوشاندن جاي خالي يا اين كه لبريز كردن به كار گيري فرمائيد. در‌حالتي كه ابروي شما قهوه اي پر‌نور ميباشد، از خودكار يا اين كه سايه قهوه اي به كارگيري نماييد، قلم سياه ودودي ابروها را پر رنگ و غير طبيعي مينمايد و اما بازهم سبب ميشود 10 سال پيرتر به حيث برسيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۹:۴۲ توسط:حقيقي موضوع: نظرات (0)

چگونگي به كارگيري كانسيلر

چگونگي به كارگيري از كانسيلر

كانسيلر چيست 

در مجموع، تكنيك هاي به كارگيري از كانسيلرها صرف لحاظ از مدل كانسيلري كه به كار گيري ميكنيد، همسانند. در صورتي‌كه دارنده پوستي كم آب مي‌باشيد بخصوص در نواحي به دور چشمان تان، مي بايست در آغاز پوست را با به كار گيري از لوسيون يا اين كه يك كرم مرطوب كننده پوست مرطوب فرمائيد(اعتنا داشته باشيد كه نيازي به استعمال از كرم به دور ديده وجود ندارد)، آن گاه يك كدام از دو دقيقه طاقت نماييد تا روي پوست شما بنشيند و آن گاه از كانسيلر به كارگيري فرمائيد.
با استعمال از يكي انگشتانتا، يك برس يا اين كه اسفنج ، كانسيلر را به آرامي با ضربه هاي آهسته به محل مد لحاظ به طور نقطه نقطه ماليده و آن گاه به آرامي آن را به گونه اي بر روي محل مد حيث بماليد كه هيچ خطوط ظاهري ميان كانسيلر و پوست شما يا اين كه فنداسيون گزينه به كار گيري، چشم نشود. كرم كانسيلرها، كرم پودر كانسيلرها و كانسيلرهاي مايع نبايد بر روي فنداسيوني كه با پودر ساخته شده، ماليده شوند. اگر‌كه از فنداسيون پودر به كار گيري ميكنيد، نخست از كانسيلر به كار گيري نماييد و به اندازه كافي حوصله نماييد تا روي پوست تان بنشيند و در انتها از فنداسيون پودر استعمال فرماييد.
در آخر نيز بهتر ميباشد با به كار گيري از يك كانسيلر دارنده پودر فشرده عمل را تمام نماييد. يك كانسيلر با رنگ روغن مات نيازي به استعمال از پودر ندارد چون كه ممكن ميباشد ظواهر پوست تان را كم آب نشان بدهد البته مي‌توانيد اين كانسيلر را روي پوست تان آزمون فرماييد تا مشاهده كنيد آيا براي شما نيز چنين ميباشد يا اين كه نه؟ اگر‌كه عيوب پوستي شما در توان ميانگين تا خيلي زياد ميباشد نياز به كانسيلري با رنگدانه هاي خيلي قادر داريد. اين مدل از كانسيلر وقتي كه با يك فنداسيون خوب ياور شود كارايي بسيار نيكي دارااست و رخ اي طبيعي را از شما نشان مي‌دهد چون فنداسيون به كانسيلر خاصيتي را ميافزايد كه روي پوست اثر چنداني از پودر يا اين كه كانسيلر به ديده نخورد. مي بايست اعتنا داشت كه فنداسيون ها معمولاً نسبت به كانسيلرها از طيف رنگي گسترده تري برخوردارند و اين ياري مي‌كند تا جلوه پوست را طبيعي خيس و يكپارچه خيس نشان بدهد- رنگ فنداسيون مي مي بايست با رنگ پوست شما دقيقاً همخواني داشته باشد ولي در حالتي كه منطقه مد حيث حريم ديده ميباشد، سايه كانسيلر مي بايستي پر‌نور خيس باشد و درصورتي كه از آن براي لكه هاي تيره بيرون از نواحي ديده به كارگيري مي‌گردد، رنگ آن مي مي بايست همانند رنگ فنداسيون يا اين كه يك نمه پر‌نور خيس از آن باشد.
هنگامي كه از كانسيلر براي نواحي ذيل چشمان تان استعمال مي‌كنيد، تلاش فرماييد كه در كنار آن از يك رنگ روغن درخشنده يا اين كه پرجلا به كارگيري فرمائيد و يا اين كه روي آن از يك هايلايتر فلورسنت كه بتواند نواحي سايه دار پوست را بيش تر نهفته نمايد، به كارگيري نمائيد. به خيال و خاطر داشته باشيد كه يك هايلايتر فلورسنت مدام براي به كارگيري روي پوستهاي چين و چروك خورده گزينه پيشنهاد وجود ندارد چون بسته به ترازو درخشندگي هايلايتر، مي‌تواند خطوط چين و چروك پوست را طولاني تر نشان بدهد.
اميد‌وار‌يم كه بخش در آغاز اين نوشته‌ي‌علمي كه در زمينه‌ي طرز تعيين و به كارگيري از كانسيلر ها بود را نيكو باشيد. در قسمت هاي بعدي طرز به كارگيري از هركدام از اشكال كانسيلر را به طور تصويري به شما نشان خوا هيم اعطا كرد و در باب برندهاي مختلفي كه در بازار كشور ايران موجود هست و كيفيت هر كدام از اين برندها خوا هيم اظهار كرد. با ما ياروهمدم گرديد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دى ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۳:۰۹ توسط:حقيقي موضوع: نظرات (0)