دهکده لوازم ارایشی دهکده لوازم ارایشی .

دهکده لوازم ارایشی

چگونگی به کارگیری کانسیلر

چگونگی به کارگیری از کانسیلر

کانسیلر چیست 

در مجموع، تکنیک های به کارگیری از کانسیلرها صرف لحاظ از مدل کانسیلری که به کار گیری میکنید، همسانند. در صورتی‌که دارنده پوستی کم آب می‌باشید بخصوص در نواحی به دور چشمان تان، می بایست در آغاز پوست را با به کار گیری از لوسیون یا این که یک کرم مرطوب کننده پوست مرطوب فرمائید(اعتنا داشته باشید که نیازی به استعمال از کرم به دور دیده وجود ندارد)، آن گاه یک کدام از دو دقیقه طاقت نمایید تا روی پوست شما بنشیند و آن گاه از کانسیلر به کارگیری فرمائید.
با استعمال از یکی انگشتانتا، یک برس یا این که اسفنج ، کانسیلر را به آرامی با ضربه های آهسته به محل مد لحاظ به طور نقطه نقطه مالیده و آن گاه به آرامی آن را به گونه ای بر روی محل مد حیث بمالید که هیچ خطوط ظاهری میان کانسیلر و پوست شما یا این که فنداسیون گزینه به کار گیری، چشم نشود. کرم کانسیلرها، کرم پودر کانسیلرها و کانسیلرهای مایع نباید بر روی فنداسیونی که با پودر ساخته شده، مالیده شوند. اگر‌که از فنداسیون پودر به کار گیری میکنید، نخست از کانسیلر به کار گیری نمایید و به اندازه کافی حوصله نمایید تا روی پوست تان بنشیند و در انتها از فنداسیون پودر استعمال فرمایید.
در آخر نیز بهتر میباشد با به کار گیری از یک کانسیلر دارنده پودر فشرده عمل را تمام نمایید. یک کانسیلر با رنگ روغن مات نیازی به استعمال از پودر ندارد چون که ممکن میباشد ظواهر پوست تان را کم آب نشان بدهد البته می‌توانید این کانسیلر را روی پوست تان آزمون فرمایید تا مشاهده کنید آیا برای شما نیز چنین میباشد یا این که نه؟ اگر‌که عیوب پوستی شما در توان میانگین تا خیلی زیاد میباشد نیاز به کانسیلری با رنگدانه های خیلی قادر دارید. این مدل از کانسیلر وقتی که با یک فنداسیون خوب یاور شود کارایی بسیار نیکی دارااست و رخ ای طبیعی را از شما نشان می‌دهد چون فنداسیون به کانسیلر خاصیتی را میافزاید که روی پوست اثر چندانی از پودر یا این که کانسیلر به دیده نخورد. می بایست اعتنا داشت که فنداسیون ها معمولاً نسبت به کانسیلرها از طیف رنگی گسترده تری برخوردارند و این یاری می‌کند تا جلوه پوست را طبیعی خیس و یکپارچه خیس نشان بدهد- رنگ فنداسیون می می بایست با رنگ پوست شما دقیقاً همخوانی داشته باشد ولی در حالتی که منطقه مد حیث حریم دیده میباشد، سایه کانسیلر می بایستی پر‌نور خیس باشد و درصورتی که از آن برای لکه های تیره بیرون از نواحی دیده به کارگیری می‌گردد، رنگ آن می می بایست همانند رنگ فنداسیون یا این که یک نمه پر‌نور خیس از آن باشد.
هنگامی که از کانسیلر برای نواحی ذیل چشمان تان استعمال می‌کنید، تلاش فرمایید که در کنار آن از یک رنگ روغن درخشنده یا این که پرجلا به کارگیری فرمائید و یا این که روی آن از یک هایلایتر فلورسنت که بتواند نواحی سایه دار پوست را بیش تر نهفته نماید، به کارگیری نمائید. به خیال و خاطر داشته باشید که یک هایلایتر فلورسنت مدام برای به کارگیری روی پوستهای چین و چروک خورده گزینه پیشنهاد وجود ندارد چون بسته به ترازو درخشندگی هایلایتر، می‌تواند خطوط چین و چروک پوست را طولانی تر نشان بدهد.
امید‌وار‌یم که بخش در آغاز این نوشته‌ی‌علمی که در زمینه‌ی طرز تعیین و به کارگیری از کانسیلر ها بود را نیکو باشید. در قسمت های بعدی طرز به کارگیری از هرکدام از اشکال کانسیلر را به طور تصویری به شما نشان خوا هیم اعطا کرد و در باب برندهای مختلفی که در بازار کشور ایران موجود هست و کیفیت هر کدام از این برندها خوا هیم اظهار کرد. با ما یاروهمدم گردید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۳:۰۹ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)