دهکده لوازم ارایشی دهکده لوازم ارایشی .

دهکده لوازم ارایشی

مواد آرایشی و مشکلات آرایشی استعمال از آنان


مواد آرایشی و مشکلات آرایشی استعمال از آنان
رژ لب مات هیچ زمان

کانسیلر چیست 

رژ لب های مات تنها برای خانم های برنا تا گذشته از 30 سال قادر است تعیین قابل قبولی باشد ولی برای خانم هایی که سال هاست با این عدد خداحافظی کرده اند، بهتر میباشد از رژلب های پر‌نور و یه خرده درخشان استعمال شود. رژ لب مات منجر می‌شود چین های روی لب اضافه به دیده به خاطر و در سود چین های به دور لب هم خودی نشان بدهند. پس برای اینکه هم چین های روی لب را بپوشانید و هم چین های به دور لب را کمتر ملاحظه کنید، رژ لب بالایی را از رنگ پر‌نور و لب پایینی را از رنگ تیره گزینش نمایید و با یک پر‌نور کننده راءس لب را پر‌نور نمائید. این طوری هم لب ها زیباتر و پر رنگ خیس می گردند وهم شما برنا می‌مانید.

سیاه کاری نکنید

پهناور ترین نادرست درآرایش لب ها به کارگیری از خط لب های تیره میباشد؛ برای مثالً استعمال از خط لب قهوه ای تیره برای رژهای کالباسی و صورتی و رنگ های سیاه و دودی برای رژهای قرمز‌رنگ و سرخابی. خطوط تیره به دور لب منجر می گردد خط و خطوط طبیعی بدور لب بیش تر از قبل برجسته شود و به دیده بیاید و در فیض سن شمارا فراتر چیره شود. حواستان به حد و اندازه خط لب هم باشد. صرفا بدور لب را خط بکشید؛ خطی نازک و محو. هر چه خط لب پهن خیس و پر رنگ خیس باشد سن شما‌را طولانی تر بالا میبرد. اختلاف فی مابین رنگ خط لب و رژ لب بایستی یک یا این که دو جایگاه باشد.

چشمتان را تابلو نکنید

برای پیرایش دیده ها از چندین رنگ استعمال نکنید. هر چه پیرایش دیده معمولی خیس و طبیعی خیس باشد، برنا خیس به لحاظ می رسید. در ریمل زدن هم اغراق نکنید. هر چه مژه ها کلفت و جمع ای شوند به بالا بردن سن شما و جلوه دادن به چروک های به دور دیده یاری می‌کنند. حواستان به ابروهایتان هم باشد. در شرایطی که ابروی تان به خودکار یا این که سایه احتیاج داراست، بدون شکً از به عبارتی رنگ برای پوشاندن جای خالی یا این که لبریز کردن به کار گیری فرمائید. در‌حالتی که ابروی شما قهوه ای پر‌نور میباشد، از خودکار یا این که سایه قهوه ای به کارگیری نمایید، قلم سیاه ودودی ابروها را پر رنگ و غیر طبیعی مینماید و اما بازهم سبب میشود 10 سال پیرتر به حیث برسید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۹:۴۲ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)