دهکده لوازم ارایشی دهکده لوازم ارایشی .

دهکده لوازم ارایشی

شایسته ترین روش های نگهداری پوست


شایسته ترین روش های نگهداری پوست

کانسیلر چیست
اصول حفظ از پوست چهره در خانه به طور تحت می‌باشد، دقت بدین نکات به شما یاری می نماید تا همانند بازیگران پوستی روشن داشته باشید:

نگهداری پوست در قبال اشعه خورشید: از کرم‌ های ضد آفتاب با دستکم spf های 15و 30 به کار گیری نمایید. زیرا اشعه خورشید در فصل زمستان میتواند بسیار مخرب باشد. این خلل بخصوص در روزهای برفی به جهت منعکس شدن نور و روشنایی بر پوست ارتقاء مییابد. در حالتی‌که قابلیت استعمال از هر دو فرآورده مرطوب کننده و ضد آفتاب به طور مستقل برایتان اختلال میباشد می توانید از یک کرم مرطوب کننده که دارنده ضد آفتاب میباشد استعمال فرمایید. چرا استعمال از ضدآفتاب در کلیه فصول سال مهم میباشد؟ متخصصین پوست مدام تاکید دارا هستند که مسلما از کرم ضد آفتاب استعمال کنیم. چرا این همگی تاکید برای استعمال از کرم ضد آفتاب موجود هست؟ زیرا اولی دلیل پیری و زخم های پوستی، فروغ خورشید میباشد زیرا در معرض بدون واسطه نور و روشنایی خورشید قرار دریافت کردن قادر است منجر چین وچروک فیس و ایجاد لکه‏ های رنگی پررنگ و سرطان‌ پوست شود.
شستشوی رخ: شستشوی با تمیز کننده فیس در دو نوبت صبح و شب یک قدم حیاتی در زیبایی و سالم پوست میباشد که دقت به آن بسیار مهم و ضروری میباشد.
تطهیر پوست: مهم‌ترین فرمان در محافظت پوست، پاک سازی عصر ای آن میباشد. این دستور منجر از میان رفتن سلولهای شاخی و مرده سطح پوست گردیده همینطور آلودگی‌های سطحی، دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست برداشته و مواد معدنی و اکسیژن ‌دار را به سطح پوست می‌رساند. همچنین با ارتقاء ساخت کلاژن سازی، سبب جوانسازی، شادابی و تازگی پوست می شود.
تندرست تن: روش تندرست معاش کردن را بیاموزیم، چپونه؟ با عدم مصرف دخانیات، به کارگیری از رژیم غذایی سلامت و مصرف میوه‌ها و صیفی جات نو، سالاد، مصرف آب فراوان در حین روز و ورزش. پیشگیری از استرس و هیجانات روحی، اجتناب از معدود کردن یا این که زیاد کردن وزن و عدم به کارگیری از مواد قندی و غذاهای چرب.
ساعت و معیار خواب مطلوب: دقت به تاثیر ساعت‌ها خواب شبانه در مراقبت سالم و شادابی پوست مهم میباشد. درین ساعت سلولهای پوست بی وقفه کار مینمایند و آغاز به سم زدایی میکنند. بخصوص در ساعتهای 2 تا 3 صبح که در خواب عمیقی می باشید، کار سم زدایی ارتقاء می یابد. پس شبها به موقع بخوابید تا صبح پوستی روشن داشته باشید. شایسته ترین روزگار برای احیا و شل شدن پوست رعایت ساعتها خواب شبانه میباشد.
نگهداری های شبانه پوست: صد رد صد گذشته از خواب رخ خویش را تماما از آلودگیهای دور و اطراف و آرایش و پیرایش روزمره تمیز فرمائید و از کرم بدور دیده به کارگیری فرمایید. با تولیدات آبرسان مطلوب، پوستتان را آبرسانی و مرطوب نگه دارید این عمل منجر رجوع رطوبت از دست رفته چهره در حین روز می‌گردد و در هنگام خواب خواص ارتجاعی پوست مراقبت می‌گردد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۷:۴۸ توسط:حقیقی موضوع: نظرات (0)